Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valahol a neten olyan...

Van valahol a neten olyan szotar amely magyarrol nemetre fordit?

Figyelt kérdés
MONDATOK , nem csak szavakat . NAGYON -NAGYON -NAGYON FONTOS LENNE
2008. szept. 9. 19:27
 1/7 anonim válasza:
100%
A www.magyarnemet.hu oldalon sikerülni fog sok sikert!
2008. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beirtam a szoveget de nem forditsa le csak a mondat elso szavát , pedig a szovegforditoba irtam ... mit csinaljak ? :(
2008. szept. 9. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leginkább szövegfordító programmal lehet megoldani, ami fizetős. Esetleg azt megpróbálhatod, ha tudsz angolul, akkor először magyarról angolra fordítasz, majd a [link] weboldalon angolról németre tudod fordítani.
2008. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen fogom az angol nyelvet halado szintel tanulni ... most mar nagyon ketsegbe vagyok esve
2008. szept. 9. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:
mar hulye vagyok vagyis kezdo szinten
2008. szept. 9. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de mire is kell az a szövegfordító???

Ha ahhoz, hogy megérts egy német szöveget, akkor szótárazd szavanként, lassú, de ennyi idő alatt már egy hosszabb szöveg is megérhető.

Ha azért, hogy egy német házit megírj, akkor a biztos egyes megoldás a robottal történő fordítás.

Ha azért, hogy valakivel kommunikálj úgy németül, hogy egy buznyák szót nem tudsz németül, akkor jól lejáratnád magad a szövegfordítóval, mert olyan egetverő baromságokat fordít, hogy öröm nézni. A robotos fordítás CSAK SAJÁT használatra való, és csak a szöveg megértése a cél. [De minimális nyelvismeret azért szükséges, hogy a félrefordítást megértsd.]

2008. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiszótározni egy német szöveget anélkül, hogy ne érts a nyelvtanhoz? Felesleges időpocsékolás, úgysem fog sikerülni.
2008. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!