Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Látta, vagy nem látta az...

Látta, vagy nem látta az üzenetemet?

Figyelt kérdés
Írtam facebookon valakinek, aki nem az ismerősöm, már többször is, mindig válaszolt. Most viszont írtam neki pár napja, és miután írtam neki, másnap azt írta ki a Messenger, hogy 'Látta: xy-kor'. Másnap már úgy írta ki, hogy abban a percben látta, hogy elküldtem neki az üzenetet, ma pedig már azt, hogy még egyáltalán nem látta, az üzenet csak kézbesítve lett. Nem írt vissza. Akkor most látta, vagy nem? Ha igen, akkor mitől írja ki most azt a rendszer, hogy még nem látta? SOS, nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm a választ!

2015. szept. 24. 17:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem látta, csak valamiért nem akar visszaírni. Belehet állítani facen, hogy azt írja ki a másiknak hogy még nem láttad. Valószínűleg itt is valami ilyesmi történhetett. Látta, de aztán beállította hogy ,,mégse"
2015. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De napokkal később Ő is gondolhatná, hogy láttam, hogy látta...:(
2015. szept. 27. 15:11
 3/3 anonim válasza:
erre nem gondolt :D
2015. okt. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!