Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha elolvassák a facebookon...

Ha elolvassák a facebookon küldött üzenetemet, majd aztán olvasatlannak jelölik, akkor nekem nem jelzi ki, hogy látta?

Figyelt kérdés

Vagy csak, ha éppen akkor kattintok bele az üzenetbe, akkor észrevehetem, de utána eltűnhet? Mert most mintha ez lenne... Minden böngésző gépen és telefonon azt mutatja, hogy nem olvasták el az üzenetet, de telefonon a messenger jelzi, hogy mikor látták.


Eddig nem gondoltam, hogy az olvasatlannak jelölés bármit is megmutathat a küldőnek. Én mindig csak magamnak használtam "emlékeztető" gyanánt, hogy ne felejtsek el válaszolni, ha épp nincs időm.


Valakinek tapasztalat, hogy is működik ez?



2015. febr. 16. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Még én sem jöttem rá a mûködésére, de tapasztaltam már olyat, hogy olvasás után olvasatlannak jelöléskor eltûnt a látta.
2015. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!