Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopom miért nem kér jelszót...

Laptopom miért nem kér jelszót wi-fi-hez való csatlakozáskor?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy bagatell kérdés, de engem zavar. Nemrég beállítottam egy Asus routert itthon, wifi hálózathoz. Rendben is ment minden, telefon, laptop szépen veszi a jelet.

Eddig a laptopom minden egyes csatlakozáskor kért egy PIN kódot, ami a router sajátja. Most viszont már nem kéri, simán kapcsolódik jelszó nélkül. Ez mitől van? Van erre a valami magyarázat? Vagy már nem védett jelszóval a wi-fim?


Előre is köszönöm a segítséget?



2015. szept. 23. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
kimentetted a jelszot, ez azt jelenti hogy most is jelszoval kapcsolodik de a jelszo benne van a gepedben, ezert nem keri.
2015. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, így már értem. És esetleg azt nem tudod, hogy ezt ki lehet valahogy kapcsolni? Tehát hogy mindig kérje a jelszót, és ne tudja automatikusan?
2015. szept. 23. 22:10
 3/8 fersk ***** válasza:
Változtass jelszót, és állítsd be a böngésződet, hogy ne jegyezze meg.
2015. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ezt el tudnád magyarázni kicsit részletesebben? A böngészőnek mi köze ehhez? Nem a Windows jegyezte meg a jelszót?

Egyébként Firefox-ot használok, de a beállításai között nem találok ilyen opciót.


Elnézést, ha alap dolgokat kérdezek, sajnos nem vagyok otthon ebben a témában.

2015. szept. 23. 22:29
 5/8 fersk ***** válasza:
Bocs, elnéztem, a router felületére való belépésre asszociáltam.
2015. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fersk ***** válasza:
WiFi ikon jobbgomb, elérhető hálózatok, és ott tudod változtatni, hogy automatikusan kapcsolódjon-e.
2015. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Sikerült beállítanom, hogy automatikusan ne csatlakozzon fel a gép indításakor.

De ha kapcsolódni akarok, továbbra sem kéri a jelszót. Ezt nem lehet neki beállítani, hogy minden egyes csatlakozás alkalmával kérje a jelszót?

2015. szept. 24. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Töröld le a kapcsolatot és csináld újra, de ezúttal ne mentsd.
2015. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!