Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon gyenge laptopom van...

Nagyon gyenge laptopom van kevés rammal (3.60GB) és gyenge processzorral (1.40 GHz) Milyen böngészőt használjak? Edig google chrome-ot használtam de elég lassan tölti be az oldalakat és a youtube is akadozott.

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Maxthon Cloud Browser nekem bevált.
2015. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem az is rossz. tudsz ajánlani mást?
2015. szept. 9. 15:04
 3/4 anonim válasza:
Tudod te, hogy mi a gyenge gép? 1ghz proci 2gbram!
2015. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez már elég gyengének számít, különösen a processzor, bár nem ismerni a pontos típusát, de ilyen kis órajellel szinte tökmind1.


Próbáld ki az operát, én azzal neteztem, amikor még gyenge laptopom volt (celeron 2x2ghz), és gyorsabban töltötte be az oldalakat, mint firefoxxal/chrome-al.


És igen, ma már egy régi 2x2 Ghz core 2 laptop a minimum netezésre is, de még azon is érezni, hogy gyenge, de már az a kategória, amivel még el lehet lenni.


Próbáltál már 1ghz-s géppel netezni?

2015. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!