Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet és lagg, ez miért a van?

Internet és lagg, ez miért a van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy mobil netem elméletileg ilyen: [link]


De egyetlen egy videot se képes betölteni és fájlokat is csak 30 KB/s -el szed le. Erre van valami megoldás? vagy miért lehet ez a nagy eltérés?


2015. szept. 23. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltöltőkártyás, vagy havidíjas előfizető vagy?

Nem lépted túl az adatkereti limitet?

Én is Telenor-os vagyok, havidíjas előfizető, nálam csak akkor van ez, amikor túllépem a 10GB-ot.

2015. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg nem járt le, de ha lejárt volna is akkor hogy tud mérni ennyit? vagy milyen elven működik ez. (én úgy gondolom van egy tetszőleges fájl amit először letölt aztán feltölt és azt méri.) de lehet én tévedek
2015. szept. 23. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hallod, az a 30KB/s az piszok lassú :O

Amikor túllépem a limitet, nálam 40KB/s-ra korlátozza...

Akkor nem tudom, mi lehet a gond, az is lehet, hogy karbantartás van a közeli toronynál.

Milyen hálózatot jelez a Mobilneted?

DHCPA, HSDPA, LTE, vagy EDGE?

2015. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de ha lejárt volna is akkor hogy tud mérni ennyit? "


Például úgy, hogy a Telenor szerverére mértél, amin lassítás után is hozza az elérhető legnagyobb sebességet.

Mérj még egyet Speedtest-el, de most manuálisan válassz ki egy szervert, ami nem a Telenor-é.

2015. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4Gt jelezz, de ha másik szerveren mérem akkor is ugyan annyi. [link]
2015. szept. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!