Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akad a YouTube?

Miért akad a YouTube?

Figyelt kérdés

Nem bufferel és várni kell. Ilyen soha sem volt.. Nem hinném hogy a nettel van a probléma mert régebben soha nem volt ilyen. Mióta nem flash alapú azóta vettem észre. Hogyan lehet ezt megoldani? Mert a FullHD felejtős. Pedig régebben a 4K-val sem volt probléma...

[link]



2015. aug. 14. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
YouTube-on a Connection speed 565 Kbps o.O
2015. aug. 14. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan telefont nem láttam, amin a youtube alkalmazás rendesen működött volna. Egyszerűen sz***r az egész. A megoldás az, hogy nem használod.
2015. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A telefonon tökéletes nekem a yt. 5s.


De gépen valami gyötrelem. Pedig nem egy középkategóriás gépről van szó... És a net sem a legrosszabb.

2015. aug. 14. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Telet, hogy telefonon tökéletes, viszont én a választ eredetileg nem ez alá a kérdés alá írtam, csak átrakták. Hagyd figyelmen kívül.
2015. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, nekem sem volt eddig vele bajom, de az utóbbi időben, nézhetetlen.

Megpróbáltam több böngészőn is, de mindenhol ugyanaz a gond. Szaggat mint az állat, de semmi más, csak a youtube!

2015. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!