Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGITSÉG! ÁTVERTEK!!?

SEGITSÉG! ÁTVERTEK!!?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár napal ezelőtt láttam egy jó air force cipőt olcsón olx-en. felhivtam telón ,hogy eredeti e. A pasi azt válaszolta ,hogy igen eredeti. Erre én azt mondtam h megveszem. Erre megérkezik és kiderül ,hogy kamu airforce!!! Tudtam h valami nincs rendjén ezért még azelött hogy megvettem rögzitettem az összes beszélgetésünket..Nézzétek meg a linket amit küldtem. Azt vettem meg. A másik meg ,hogy ma felhivtam h akkor vissza küldom hogy kamu és megkérdeztem ,hogy mi a cim ahova vissza kuldjem utánvételes postán a cipőt. Erre azt mondja hogy Karcsa felszabadulás utca 36. A hirdetésen viszont miskolc van irva. még a feladó neve is más!! KAMU AZ EGÉSZ!! Mit csináljak?? Holnap megyek a postára vissza küldeni!! Mi van ha kamu cimet adott és a posta vissza hozza hozzám?? Feljeletsem akkor? mert igazából ott vannak a hangfelvételek!!!!! Kérek minden embert aki tud kérem segitsen!!!! NAGYON ÖSZÖNÖM. TESSÉK itt van a hangfelvétel és a kép:

2015. szept. 15. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Karcsa ott van Miskolctól egy köpésre. Lehet azért írta be Miskolc-ot OLX-en, mert az egy nagy város. Miskolc-ra inkább keresnek, mint Karcsára.


A leírásod alapján nem ellenkezett, szóval szerintem küldd vissza postán. Ha visszajön a csomag, akkor lehet továbbmenni.

2015. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönüm a gyors választ! A Miskolcossal akpcsoltabna igazad lehet de hogyérted ,hogy "Ha visszajön a csomag, akkor lehet továbbmenni"? Ugyérted hogyha kamu a cim és vissza jön akkor szarjam le?
2015. szept. 15. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:

"még azelött hogy megvettem rögzitettem az összes beszélgetésünket"

Tájékoztattad arról, hogy a beszélgetést rögzíted, és ő is beleegyezett? Mert ha nem, akkor bűncselekményt követtél el, ami büntethető. Továbbá, engedélyezte, hogy a hangfelvételt közzétedd? Mert ha nem, még egy bűncselekményt követtél el. Szóval csak óvatosan...

2015. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van:/ De akkoris szerintetek most mitcsináljak?
2015. szept. 15. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


> hogy "Ha visszajön a csomag, akkor lehet továbbmenni"? Ugyérted hogyha kamu a cim és vissza jön akkor szarjam le?


Úgy értem, ha visszajön a csomag, akkor lehet esetleg feljelentésben vagy egyéb hatásosabb dologban gondolkodni. (A jogi hátteret nem ismerem.)

2015. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! A probléma félig megoldódott. A pasi ha minden igaz akkor előre elküdte a felét és a másik felèt utánvetelesbe kuldtem.
2015. szept. 15. 23:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Vissza térve a második válaszolóhoz. Vegyük azt is figyelembe ,hogy ez a férfi már azzal bűncselekmènyt követett el ,hogy hamisitott nike cipőt forgalmazott. Szóval bizonyos szemszögből nézve nem követtem el bűncselekménytert a hangfelvétel már bizonyitéknak számit. Mindazonáltal figyelmeztetek mindenkit ,hogy ne rendeljen erről a hirdetésről mert nem original cipőket árulnak! [link]
2015. szept. 16. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:

3.

Mindjárt kiderül, hogy a törvények a csalót védik a tisztességes emberrel szemben. ...csak nem bűnözői csoportok irányítják ezt a társadalmat? (bolygót)

2015. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint pontosan ez történik, legalábbis ebben az országban. De ebbe inkább ne menjünk bele, elég nagy flamewart lehet belőle összehozni.
2015. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!