Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség, átvertek! Kuka?

Segítség, átvertek! Kuka?

Figyelt kérdés
A gépem nem tud rendszert frissíteni mert különben kék halált kap. Először azt gondoltam a Windows azon verziója hibás. De a Windows 10 zel is ugyanez volt a helyzet. Megprobaltam azt is, hogy letöltöttem pendrivera és bootolhatóként ráirtam. Ismerősöm gépén direkt megneztem, hogy neki indítja e és indul, nekem nem. Nemrég volt szervizben a gép, ahol újratelepítették a Windowst. Most belekukkantottam, hogy nincs e valami hiba a BIOS ban és azt láttam, hogy ahol a boot bemenetet kell kivalasztani, pendrive nevek szerepelnek az USB portok és a DVD lejátszó helyett. Erről arra jutottam, hogy a szervizben belenyúltak és mit tudok ilyenkor tenni?

2015. júl. 31. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Van benne winchester egyáltalán?
2015. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reseteld a BIOS-t, és nézd meg utána.
2015. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
boot device menüpontot keresd ne a boot priority-t
2015. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reseteltem a BIOSt,a winchester csere miatt volt szervizben.A boot devicet próbáltam először,vagyis akartam,de egyszerűen nem volt a BIOS menüben.csakis boot priority.De végül a reset megoldotta és fenn is van a Windows 10 :)
2015. júl. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!