Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem szól az összes...

Miért nem szól az összes hangfalam böngészőn keresztül?

Figyelt kérdés

5.1-em van. Az rendben, hogy nem fog nekem a youtube 5.1 csatornán szólni, merugye azért mert....

De szól a 2 első, a többi meg kussba van.

2, vagy 1 csatornáról legalább szólhatna az összes, mert a mélynyomó nélkül eléggé kuka a hangminőség.

Régebben pedig szólt mind a neten is, nem tudom most mióta nem, talán egyszer újra húztam a op-rendszert, azóta.

Frissítgettem a flash playert is, elvileg új hang driver van fent.


2015. szept. 4. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
rakd újra a hang drivert
2015. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Újra raktam azt is.
2015. szept. 4. 19:43
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
A hangrendszered beállításai között keresgélj. A legtöbbnél elég sok lehetőség van, nagy valószínűséggel ott állítódott el valami.
2015. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért szóljon 5.1 ben a sima stereo?
2015. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A beállításaival minden rendben, zenelejátszóban szól mind. Filmben is, játékban is tökéletes az 5.1.

Utolsó látom nem értetted meg amit írtam. Nem 5.1-ben kell szóljon a stereo, hanem az összes hangfal szóljon. Nem ugyan az. 6 hangszóró tud 1 csatornán is szólni.

2015. szept. 4. 21:52
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy Operát használok, bár se firefox, se IE alatt nem jó. Legalább a mélyet jó lenne berakni a hangzásba, a hátsók nem annyira fontosak.

Ja, meg win10-re frissítettem, bár ez már a 7-nél is probléma volt.

2015. szept. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!