Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet az avant...

Miért nem lehet az avant browser böngészőn youtube-on 480p-be és 1080p-be videót nézni? [részletesebben lent]

Figyelt kérdés

Ugye most az avant browser-nél döntöttem mert nekem idáig ez volt a leggyorsabb böngésző. De felfedeztem hogy amikor youtube-ozok akkor a videók minőségek közül csak 360p és 720p közül lehet választani. De ha a videón nincs HD minőség akkor csak 360p van, és más semmi.Meg néztem egy olyan videót hogy az volt a címébe írva hogy 1080p-n is lehet nézni.De rá mentem és a minőség közül csak 360p és 720p közül lehetett választani. Ez azt jelenti hogy el van állítva a böngészőm ? vagy a youtube van el állítva ?

hogyan lehet ezt megoldani hogy 240p 360p 480p 720p és esetleg 1080p közül lehessen választani ?


A válaszokat előre is köszönöm................



#internet #böngésző #legjobb böngészők
2015. febr. 6. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne használj avantot.Microsoft Edget,Mozilla Firefoxot,Google Chromot használj.
2017. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!