Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassu letoltes. Mi lehet a baj?

Lassu letoltes. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ma mar 1x kerdeztem ugyan errol, azt toroltem mivel kihagytam valamit, de leirom egyszerubben.

100MB-s nettem van, par napja fejlesztettek fel a rendszert a szolgaltatonal. Azt mondtak 10 MBvel siman fogok tudni tolteni, ami az nap be is jott, a Fear The Walking Dead-et[400MB] 2perc alat letoltottem, most a FTWD 2.reszt ami 200 MB-t 1 ora alat szedi le, ha downloadhelpert hasznalok akkor 9perc de az nem megoldas. Elozo kerdesnel lattam egy speedtest-es hozzaszolast, nos lefutattam korabban es aszem a letoltesnel 18 MB-t irt es feltoltesnel 9MB [+nem volt bezarva minden].



2015. szept. 4. 13:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Par perce a 4share-rol leszedtem egy jatekot, 400 MB. Na ezt viszont leszedte 1 perc alat, viszont elso probalkozasnal olyasmit irt ki ,hogy "Meghiusult - A rendszer foglalt". De akkor a filmeknel miert tolt lassan? Ket helyrol is probaltam letolteni de lassu volt.
2015. szept. 4. 13:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi baj a neteddel, a szerver rossz vagy csak korlatoz teged.


A Speedtestes 18 Megabajt per sec pedig igen jo, tekintve hogy 18 MBps = 144 Mbps (megabit per sec), ami tobb mint az igert 100.

2015. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!