Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a gond a netemmel?

AlexMason kérdése:

Mi a gond a netemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap óta van egy kis gondom. Estefelé egyszercsak belassult a net, volt hogy egyáltalán nem volt. Kihúztam kábelt, visszadugtam, akkor néha visszajött, de bitang lassú volt. Mára délutánra jó lett, tudtam Lolozni is, netezni is, aztán most este megint csak szarakodik, lassú, néha elmegy, lolon is belaggoltam. Minden pötty világít a routeren. Ha rámegyek a helyi kapcsolat diagnosztikájára, ezt írja: "úgy tűnik, ha számítógép beállításai megfelelőek, de az eszköz vagy erőforrás (DNS-kiszolgáló) nem válaszol."

mi a teendő? előre is köszi!



2015. szept. 2. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szokásosnál is többen lógtak a neten a sulikezdés miatt.Mindenki megosztotta a "Fannikám első napja az iskolában"fotósorozatot,az új osztálytársak is bejelölték egymást,cseteltek órahosszat,stb.,a tanárok,szülők szintén ott lógtak.Ha ma már nincs ilyen gond,akkor valószínűleg csak túl volt terhelve.
2015. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez belső hiba, és valószinűleg a sok kocka okozhatja! :)))

Vagy! azis ha nincs lekodolva a routered...

2015. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tar
2016. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!