Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok megnyitni...

Miért nem tudok megnyitni oldalakat?

Figyelt kérdés

Nem tudok megnyitni olyan oldalakat, amikre eddig rendszeresen jártam. A FB, google, youtube megy, de jóformán semmi más. Chromeot használok, de próbáltam mozillával is és explorerrel is, de semmi. Ennyit ír ki:

"Ez a weboldal nem érhető el" vagy "Nincsenek fogadott adatok"

ERR_CONNECTION_RESET vagy ERR_EMPTY_RESPONSE

Internet kapcsolattal nincs probléma, mert a másik gépemen minden működik. Próbáltam megnyitni a gyakorikérdéseket, sorozatbarátot, classfm, eredmenyek, srnet. Teljesen magától, egyik percben neteztem, kimentem inni, mikor visszajöttem, már nem működött. Már nem először csinálja, egyszer már ez megtörtént, akkor valahogy magától helyrejött, de most szükségem van a gépre.

Válaszokat előre is köszönöm



2015. aug. 28. 13:55
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Több vírusirtónál is előfordult néha, hogy az automatikus frissítése után az internetes forgalmat is zavaróan blokkolta.

Próbáld ideiglenesen kikapcsolni, és ha így működik, akkor az okozza.

2015. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!