Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nemtudok megnyitni...

Miért nemtudok megnyitni oldalakat a neten?

Figyelt kérdés

Minden jó, net van, google és pár oldal okés, de mást nem tudok megnyitni. Pár hu-s oldal bejön, pl ez, google, programnyelvek portál, hobbielektronika, de más nem. Próbáltam com-os, org-os, net-es és tv-s oldalakat, de csak karikázik majd írja, hogy nem tudja megnyitni... pár hu-s oldal, de rögtön működik, de nem mindegyik.


Ez miez???



2014. júl. 16. 07:36
 1/4 anonim válasza:
Én ugyanazt kérdezem pont. Mi van itt? Reggel már email fogad, hogy nálam sem jön e be a Facebook.. Nézem nem jön be, sem Twitter, Skype, Ncore! Mi történhetett??? :O
2014. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
digi nettel volt gond, itt már jó.
2014. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Néha előfordul, hogy egyes területeken fennáll ez a probléma. Egyik szolgáltatótól úgy hallottam, rendszerkarbantartás okozza, a hiba átmeneti.

Azt tudni kell, hogy a sok szolgáltató (tárhely, stb.) ellenére csak néhány komolyabb szerverpark van. Ha ezeknél van valami gubanc, a hozzá tartozó területekre kihat.

2014. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már itt is működik rendesen. Évek óta vagyok ennél a szolgáltatónál és ez volt az első eset...

2014. júl. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!