Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan szerezhetnék nCore...

Honnan szerezhetnék nCore meghívót?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek sincs és nemtudom , hogy hogyan lehetne .

2015. aug. 19. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon fogsz így talán karácsonykor. A meghívók pontokba kerülnek. Olyankor nagyobb az esély, hogy kapsz. Fórumokon kell kikönyörögni. Én karácsonykor kaptam egyik osztálytársamtól. Amúgy azért is kicsi az esély, mert a meghívó küldője felelőséget válal a meghívottra. Ha te csalsz akár őt is bannolhatják.
2015. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, annyit fűznék hozzá, hogy attól mert a meghívottad csal még nem valószínű hogy bannolják a meghívót, csak büntetést szabnak ki, csak hát ugye az kinek hiányzik. Ha végképp nem találsz akkor max. veszel prémiumot valakinek (küldesz SMS-t, kapsz egy kódot, odaadod az illetőnek) és úgy talán küld, de ez is zsákbamacska.
2015. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm szépen , akkor karácsonyig varok :)
2015. aug. 19. 21:18
 4/5 torrent.neked ***** válasza:

#2: "Ha végképp nem találsz akkor"

Itt valami téves logikai kapcsolatot sikerült belekeverni...: ha kifizeted valakinek az SMS-t, attól még pont ugyanúgy fennáll az, hogy őt megbüntethetik a te hülyeségedért, tehát ugyanúgy megvan a felelősségi-bizalmi viszony. Ilyen szempontból mindegy, hogy ajándékba kapod, vagy kifizeted a meghívó költségeit, vagy hogy egyenesen te küldöd az SMS-t.

(Nem véletlen, hogy aki pénzért adja, az egy ismeretlen embertől jóval többet kér, mint az SMS ára, hiszen egy viszonylag nagy kockázatot is bele kell "áraznia", a "bekerülési költség" mellé...)

2015. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha fizetsz 1 ev premiumot nekem hajlando vagyok meghivni teged
2015. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!