Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook mégis milyen jogon...

A Facebook mégis milyen jogon lájkolgat a nevemben oldalakat?

Figyelt kérdés
Nekem és a családtagjaimnak és még néhány ismerősömnek állandóan kerülnek olyan oldalak a kedvelt oldalak közé amit nem hogy nem lájkolt be, de még életében sem találkozott vele... Próbáltam már teljes formázást a gépemen hátha valami vírus, másik telepítővel telepítettem a rendszert de akkor is, állandóan minden héten jön pár olyan oldal amit állítólag kedvelek...

2015. aug. 17. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom valamilyen FB alkalmazás csinálja ezt. Nem a gépet kell vírustalanítani, meg újraformázni, hanem szelektálni az alkalmazások között. Többek közt én ilyenek miatt nem variálok FB applikációkkal.
2015. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alkalmazások közül csak 1-2 játék van fent ami nem is magyar, de az szerintem nem lájkolna ilyen oldalakat hogy zimány linda meg lévai adrienn meg gajdos pincészet,

BaltuS WebDeveloper, bakelitfutar. hu stb...

2015. aug. 17. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!