Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A párom nincs fent Facebook-on...

A párom nincs fent Facebook-on, mégis jelzi, hogy fent volt. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Párom gépén momentán nincs net már több napja, ergo Ő nem is tud felnézni a Facebook-ra és nem is netezik sehol máshol. Viszont néha kijelzi, hogy fent volt X perce. Ezt már korábban is megtapasztaltam, rá is kérdeztem, azt mondta, hogy a telefonja miatt volt ez, ahogy kap egy üzenetet, megjelenik és olyan, mintha el is olvasta volna. Nálam ki is jelzi, hogy látta. A telefonja azóta úszott egyet és működésképtelenné vált, másik nincs, viszont a jelenség még mindig fennáll. Ti tapasztaltatok hasonlót? Ha igen, ez mitől van?

2015. márc. 11. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elsőre nekem is telefon jutott volna eszembe. Esetleg nincs más telefonnal is szinkronizálva a profilja?
2015. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, csak az az egy telefonja volt.
2015. márc. 11. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!