Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmagyarázná nekem valaki a...

Elmagyarázná nekem valaki a T-Home előfizetési lehetőséget?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésemnél azt mondták, hogy csomag árat kell fizetni, és így nincs külön havidíja a telefonnak, külön havidíja a netnek, külön havidíja TV-nek.


De én akárhogy is nézem az oldalukon, ott külön havidíj táblázat van a netcsomagra, külön a TV csomagra és külön a telefonra, saját havidíjakkal feltüntetve.


Most akkor nekem ezeknek az árát kell összeadnom és akkor jön ki a havi végösszeg? (tehát a végösszeg mégis lebontható netdíjra, telefon díjra, és Tv-re)


Vagy hogy működik ez?


Előre is köszönöm szépen a segítő válaszokat! :)


2015. aug. 13. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb, mert itt garantált letöltési sebesség 15 Mbit/s

[link]

Amúgy nem szokott ingadozni.

2015. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SylwerStone ***** válasza:

Van a három szolgáltatás. A tv, a telefon és az internet. Mindnek van egy egységára, ami annál olcsóbb minél több szolgáltatást veszel igénybe (pl tv+internet egységárban drágább mint tv + internet + telefon)

Ezeket összeadva kapod meg az előfizetés árát.

Vannak gondolom még különböző kedvezmények is, de nem tudok ennél többet mondani

2015. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 Mbps csomag nincs is kiírva.... :/
2015. aug. 13. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a GARANTÁLT letöltési sebesség, alatta van kisbetűkkel.
2015. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Garantált. Így ezt már értem. Köszi a kiemelést. :)
2015. aug. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!