Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a hogy el felejtettem...

Az lenne a hogy el felejtettem a gmail jelszavam többi lent?!

Figyelt kérdés
Szóval már nagyon régen léptem be az Gmail-embe, és így el felejtettem a jelszómat. Próbáltam az elfelejtett jelszót de ott olyanokat kérdez hogy mikor léptem be utoljára megy hogy mi az utolsó jelszó amire emlkészem.. De ez az hogy semmire nem emlékszem és így nem tudok új jelszót kérni.. Szóval mit tudnék tenni?

2015. aug. 12. 07:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért..!
2015. aug. 12. 07:54
 2/3 tamacraft ***** válasza:

Ha semmire, de tényleg semmire nem emlékszel, akkor baj van, és nyilván nem is volt olyan fontos az e-mail fiókod.

Regisztrálj egy újat inkább.

2015. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Akkor még nem tudtam hogy fontos lesz mert igazábol azért kéne mert olyan szerencsés vagyok hogy a Laeuge OF Legends-jelszavamat is el felejtettem. :S és arra akarnék újjelszót kérni. de így nem megy.
2015. aug. 12. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!