Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El felejtettem a wi-fi jelszavam?

Boyka6969 kérdése:

El felejtettem a wi-fi jelszavam?

Figyelt kérdés
szoval van az inviteltol egy zte routerem. es bonyolult szamok voltak a jelszoba ... es veletlenul ki toroltem a telombol . olvastam olxat h az ip cimet be kell irni bongeszobe es ott meg keresni ott ott van .. ez tenyleg lehet ? . ha igen hogy ?

2014. nov. 11. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A router beállítása többnyire a 192.168.1.1 ip címen érhető el.Belépési adatokat a router alján megtalálod.Vagy "user" és "1234" a jelszó.Ha végképp nem tudsz belépni mert meg lett változtatva a jelszó akkor keresd a reset gombot a routeren. Resetelés után viszont MINDENT újra be kell állítani!!!Wifi jelszó,ssid név...stb.

2014. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Címsorba: 192.168.0.1

Belépsz a routerbe

Majd wireless settings

Ha ez nem sikerül: hátul reset gomb benyom és újra bekonfigurálni a routert.

2014. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...Segítség: [link]

"Pre-Shared key"

2014. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat*-*
2014. nov. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!