Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore vírus, vagy miez?...

NCore vírus, vagy miez? (sűrgős lenne)

Figyelt kérdés

Több felhasználó nevében, többek között az enyémben is ilyen kommentek kerültek kiirásra, ugyhogy fennsem voltam, és elég sok embernek még.

Ez a komment minden esetben:


egítség nem értem mi lehet a gond: (please insert the language cd…)

00. tüzfal kikapcsolva

01. programot feltelepítettem a leírtak szerint

02. crekeltem, felülírás megtörtént Crogram Files (x86)Rosetta StoneRosetta Stone Language Training és ami a crack mappába volt azt egy az egyben behúztam a kívánt helyre.

03. host fájl átírása megtörtént:

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.

#

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a



Mi a fene ez, mit törtek fel, vagy vírus vagy miez? Segítsetek kérlek! Köszönöm


2015. aug. 9. 08:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hátsz gondolom a staff törölgette, vagy nemtom. Mert valóban van egy zenei album, tegnap lett feltöltve, volt kb 10 hsz és az már 0.
2015. aug. 9. 10:43
 12/25 Gábor_79 ***** válasza:
Nem is olyan alap leírásokra gondoltam, hanem programspecifikus dolgok. Sokszor van, hogy a feltöltéskor megadott infó már nem érvényes. Lejárt a kulcs, feketelistára került. Van amikor a Crack sem 2 klikk és esetleg a sorrend sem mindegy. Meg a komolyabb programok használatából adódó kérdés-válasz.
2015. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Feketelistás kódokkal még nem találkoztam. Egyedűl a Daemon Tools ami az utolsó lélegzetig harcol a crackelés ellen, de annak is meg 99%ba a többi programnak, ha nemadunk nethozzáférést akkor elkus*ol. Meg mostmár egyre több a patcher/fixer program is ami mégjobban megkönyíti a menetet.
2015. aug. 9. 12:56
 14/25 Gábor_79 ***** válasza:
Na meg az 500+ -os kommentek is azért vannak egy-két anyagnál, mert olyan egyértelmű.
2015. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hátsz ...
2015. aug. 9. 13:11
 16/25 anonim válasza:
Nekem tegnap este tűnt fel, remélem megoldják, mert ez nagyon nagy szívás. Este nem volt semmi a facebookjukon ,pedig ki szokták írni ha van valami. Nem megnyugtató, hogy nem mozdultak egyből.
2015. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Hátsz valóban nem, én bejelentettem, és még aztkaptam vissza hogy jolvan nemkell mindenkinek bejelenteni van erre fórum is, jolvan mondom gratulálok.

Rámegyek fórumra 1nyamvatt hozzászólás, és az is ugyanez a hibát irja le, de semmi válasz rá. Hát mondom kurv_jó

2015. aug. 9. 17:46
 18/25 anonim válasza:
Ti mertek letölteni addig amíg ki nem derül, hogy mi van?
2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

én meg már azt hittem, hogy én őrültem meg XD

én töltöttem le amúgy..:/ :D

2015. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én igen. Töltöttem már le azóta, és eddig semmi fennakadás nemvolt szerencsére.
2015. aug. 9. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!