Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Keresési előzmények törlése...

Keresési előzmények törlése után, hogyan lehet eltávolítani az oldalakat, hogy többé ne jelenjenek meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például, hogyha van egy oldal aminek az a neve hogy pl. "napi baromságok", és én már többször rákerestem, és az ugye utána ott lesz az előzményeim között. De mikor kitörlöm az előzményeimet, azután ha a keresésnél beírok egy "n" betűt, akkor autómatikusan az első dolog amit kidob, az az, hogy "napi baromságok. És én azt szeretném, hogyha beírok egy "n" betűt akkor ne jelenjen meg az az oldal. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, remélem érthető. Előre is köszi a válaszokat!

2015. aug. 7. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem említed, milyen eszköz, milyen platform, milyen böngésző...
2015. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az egyik leglényegesebbet hagytam ki :D bocsi. facebookról van szó, facebook keresési előzmények kitörlése után.
2015. aug. 27. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!