Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szamitogep wifivel?

Crista17 kérdése:

Szamitogep wifivel?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet olyat csinalni,hogy wifivel menjen a gepem?Win7-em van..letszi aki tudja az reszletesen irja le,hogy mit es hogyan kell,mert nem vagyok egy technikai zseni..

2015. júl. 20. 11:45
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Attól is függ mik állnak most rendelkezésedre.

Általában kelleni szokott egy Wi-Fi router és egy adapter amit a számítógépedbe csatlakoztatsz és fogod vele a jelet. Utóbbi laptopokba alaptartozék, asztali gépbe külön kell venni.

2015. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindketto van
2015. júl. 20. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű, venni kell egy Sticket. Van, ahol hálózati kártyának hívják.

Olyan, mint egy pendrive csak kisebb és fogja a wifit, olyan mint amit a laptopokba szoktak rakni csak külső. Van olyan amit gépbe is bele lehet rakni, de szerintem ez jobb.


Itt is van egy és olcsó is:

[link]


Remélem segítettem.

2015. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Király, akkor a router -t be kel konfigurálni az Wi-Fi driverét felrakni.
2015. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A magas ez nekem..inkabb veszek egy sticket :))
2015. júl. 20. 15:23
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Az is magas lesz, ha nem tudod használni. Ugyanis ahhoz is drivert kell telepíteni, szóval tök mindegy, ha a meglévőhöz telepítesz.


Amúgy így, hogy csak általánosságokba beszélsz, nem tudunk segíteni. Semmit nem írtál le a problémáidról, milyen típusú cuccaid vannak, de még csak azt se milyen számítógéped van. Így vakon nem tudunk a problémáddal mit kezdeni.

2015. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nkm csak az alap kellett,amit koszonok mindkettotoknek :) nem en fogom telepiteni...csak kivancsi voltam h vegyek-e meg valamit :D
2015. júl. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!