Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne állandóvá...

Hogyan lehetne állandóvá tenni, hogy az adott weboldalon az eltüntetett elemek a weblapról frissítés után se jöjjenek elő?

Figyelt kérdés

Eltüntetés alatt firefoxszal ezt értem : jobb gomb - elem vizsgálata - csomópont műveletek - csomópont törlése.

Vagy valahogyan be lehetne ezt vinni az Adblock-ba?



2015. júl. 8. 22:32
 1/3 anonim válasza:

Be lehet állítani az Adblockban.

Ctrl+Shift+V megkeresed melyiket szeretnéd tiltani odaviszed a kurzort, és nyomsz egy "I" betűt.

2015. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Pontatlan voltam, Adblock Plus-t alkalmazok.

A Ctrl+Shift+V-vel előjön a blokkolható objektumok listája, de abban nem szerepel külön elemként, amit eltüntetni szeretnék.

A "I" semmilyen kombinációban nem adott eredményt. (i, Shift+i) Viszont a Ctrl+Shift+i-re előjött a jobb klikkben is szereplő "elem vizsgálata", amivel így nem jutottam előrébb.


Ezt a szakaszt szeretném blokkolni:

</div><center><div style="text-shadow:none;background-image: url('/images/warning.png');border-radius: 5px;color: #9F6000;background-color: #FEEFB3;border: 1px solid;margin: 10px 0px;padding:15px 10px 15px 70px;background-repeat: no-repeat;background-position: 10px center;"></div></center><br></br>

2015. júl. 9. 14:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Háhá! Megvan a megoldás! :)


***##DIV[style="text-shadow:none;background-image: url('/images/warning.png');border-radius: 5px;color: #9F6000;background-color: #FEEFB3;border: 1px solid;margin: 10px 0px;padding:15px 10px 15px 70px;background-repeat: no-repeat;background-position: 10px center;"]


A 3 csillag(***) jelképezi az oldal címét (pl: gyakorikerdesek.hu), ahonnét az objektumot eltüntetni szeretnénk. Adblock plus-szal működik!

2015. szept. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!