Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezelhetetlen mennyiségű...

Kezelhetetlen mennyiségű reklám. OLDALBETÖLTÉSENKÉNT 10 VAGY TÖBB! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám egy 2009-ben internet előfizetéssel együtt kivett laptoppal van.

Jelenleg is erről írok. Az oldalra belépni csak 5 perc volt,és ezalatt 3x váltott át a gyakori kérdések oldal egy reklámoldalra,ahonnan vissza nyíllal kerülhettem csak vissza a bejelentkezést meghiúsítva ezzel,és újrakezdhettem. De mivel minden oldalbetöltésnél,mint a visszanyilazásnál is ismét meg kellett várni,hogy a kis reklámok betöltsék magukat,mert amíg nem teszik nem tudok írni és kiikszelni sem tudom azokat,ezért 1 perc várakozás után lassacskán kinyomom a 10 vagy néha több reklámot (már amelyiket lehet,mert nem mindet) hajlamos újra elugrani az aktuális oldalról,ahová újra vissza nyíllal mehetek aztán vissza a reklámbetöltődéseket megvárva,és ikszelhetek,hogy ne takarják a fél oldalt.


Igen ez nem a normál reklám mennyiség,mint ami a többi gépünkön megvan. Ez egy nagyon idegesítő évek óta a gépen lévő jelenség,aminek azért járok utána,mert jelenleg nincs más lehetőségem más gép közelében lenni. Megemlíteném,hogy a firefoxon a legkezelhetőbb a dolog. A reklámmenyiség viszont ugyanannyi,mint a Chrome,vagy az Opera böngészőkben.

A helyesírásomért bocsi. Remélem tudtok rajtam segíteni!

A böngészők frisssítésével,alaphelyzetbe állításával nem érhető el változás.

Újrainstallálni a gépet még nem próbáltam. Gondolom az megoldaná a problémát. Egy másik oprendszer. De azért érdekel a jelenség mibenléte,hátha akad vki,aki már találkozott vele,és tudja mi okozza.



#internet #reklám #frissítés #bug #installálás stb
2015. máj. 14. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Újrainstallálni a gépet még nem próbáltam."


pedig nagyon az kellene


Próbálkozhatsz vírusírtókkal, adware ellenes programokkal stb, de én úgy gondolom, hogyha ennyire elharapódzott a probléma, akkor jóformán képtelenség kiirtani. Mert ahol egy vírus van, ott idő kérdése és lesz több is, ezek gyűjtik magukat. Mondod, hogy évek óta ilyen, csodálkozom, hogy eddig bírtad idegekkel.

2015. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az adblock-kal próbálkozhatsz (az nekem sokat segített), de ez azért elég extrémnek hangzik...
2015. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem én használom a gépet,és sajnos nincs rajta vírusírtó. Anyám nem hajlandó pénzt kiadni érte. Nem fogja fel miért érdemes áldozni rá,mint őj gépre,és idegekre. Az ő gépe is televan ezzel a carral,de szerencsére csak az övén. És sajnos az anyámtól örökölt kistesóm gépén,amiről most írok,mert az enyém tönkrevan,és már amúgy is ideje a teljes gépet cserélni a 8 éves alkatrészeivel együtt.


Az lesz. Újrainstallálás,és végre gy vírusírtó nem az ingyenes fajtából. Időközben keresgéltem a neten. Szokásom előbb kérdezni,aztán keresni,hogy addig is érkezzen válasz. Köszi neked érte! Egy napja ülök ezelőtt a gép előtt,de elég is volt. Akkor pofozzuk helyre,és köszi! :-)

2015. máj. 14. 23:36
 4/8 A kérdező kommentje:
2015. máj. 14. 23:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem az imént valamire. Amint kikapcsolom ezeket a reklámprogramokat,mert az óraszámot nagyon felnyomják alig néhánymásodpercen belül ismét aktiválják magukat. 50-70-es óraszám melletthallgatok zenét a youtuberól,és írok mellette nektek most.
2015. máj. 14. 23:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégegy röhelyes észrevétel. Eg ygyorírtásért felkerestem az eset nod 32 oldalát és oda már nem követtek a reklámok. :-)
2015. máj. 14. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
hitmanpro, malwarebytes-el is írthatod
2015. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 belapus ***** válasza:

Vannak ingyenes vírusirtók, sőt, még online használhatók is:


[link]


A telepített programok közül törölni kell - természetesen némi utánajárást követően - a reklámprogramokat.Ezután jöhet a vírusirtás, majd a fentebb említett 2 szoftver az AdwCleaner-rel kibővítve.Valószínűleg a böngésző beállításait is át kell nézni.

A reklámblokkoló azért nem használ, mert már települt egy ( inkább több ) nem kívánatos alkalmazás, amely folyamatosan újrafertőzi a gépet.

2015. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!