Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltottak Facebookon?

Letiltottak Facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akire rákeresve a keresőben nem adja ki az adatlapját, a közös ismerőseinknél nem adja ki a fotókat, amiken ő is szerepel, mintha törlődött volna az oldalról szinte nyomtalanul. Viszont az ismerőseim közt szerepel a neve profilkép nélkül, és ha rákattintok azt írja ki, hogy "Ez a fiók fel van függesztve". Vajon tényleg felfüggesztette a fiókját, vagy van más lehetőség is, mondjuk letiltott vagy hasonló?

2015. júl. 7. 21:59
 1/5 anonim válasza:
Igen letiltott :D pont ma engem is :D :)
2015. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a mai önbizalom növelő tréning is megvolt. :/ Pláne, hogy okot sem adtam rá.
2015. júl. 7. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

ő is fel tudja függeszteni a fiókját. Nembiztos hogy tiltott.

Van rokono v vkid, akinek van facebookja. Onnan nézd meg :)

2015. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet ,hogy csak felfüggesztette a facebook-ját, esetleg másik facebookról keress rá, vagy kérd meg az egyik ismerősödet ,hogy keressen rá és ha ő rá tud keresni akkor letiltott://Ne rágódj azon ,hogy letiltott-e, persze tudom ,hogy zavaró.Amúgy engem is letiltott az egyik ismerősöm közben meg mosolyogva köszönget -.-" amúgy én se tudom miért tiltott le.Úgy ,hogy ez a letiltom a másikat és szerencsétlen azt se tudja miért, elég nagy divat lett :"D
2015. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha letilt, akkor egyúttal töröl is, tehát nem látod semilyen módon az ismerőslistádon.

Egyszerűen felfüggesztette a fiókját.

2015. júl. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!