Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon letiltottak,...

Ha facebookon letiltottak, akkor én sehogy sem tudom viszont tiltani az illetőt?

Figyelt kérdés

Van egy olyan sejtésem, hogy egy idő után megint kapcsolatba szeretne lépni velem, de legalábbis követni a bejegyzéseimet. Ismerősök voltunk facebookon, letiltott. De ha ezt feloldja, akkor újra automatikusan ismerősök leszünk - gondolom én. (javítsatok ki, ha nem)

Nincs időm, energiám, kedvem ahhoz/arra, hogy ellenőrizgessem, mikor kattan át az agya és oldja föl a tiltást. Ismerős elől az adatlapomat sem tudom rejteni. Tudtok erre valami hacket? Tiltanám én is, de persze nem elérhető az adatlapja.. ez lenne a legegyszerűbb és le lenne róla a gond. Köszi előre is! :)



2015. máj. 8. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
De kis dacos valaki.
2015. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bevallom, így van. De ez nem az ovis "meghúztad a hajam, én is meghúzom a tiédet". :) Csak mostantól bármi, ami velem történik és kikerül az oldalra, az ne jusson el hozzá. Ha többé nem tudná feloldani, pont leszarnám. :)

Ötleted nincsen véletlenül?

2015. máj. 8. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő felold, már nem leszel az ismerőse, úgyhogy be tudod állítani, hogy ne lássa a dolgaidat. Ha meg esetleg bejelöl, rögtön le is tilthatod.
2015. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. máj. 8. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
te is tudod tiltani, nem tudom már hogy, de lehet kölcsönösen tiltás
2015. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!