Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért korlátozott a kapcsolato...

Miért korlátozott a kapcsolatom (keine internet) UPC-Wi free hálozatra való csatlakozás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő problémám állt elő: átköltöztem egy másik lakásba, ahol szintén van UPC wi free hálózat, viszont a felhasználónév/jelszó elfogadása után sárga felkiáltójel jelenik meg a wifi térerőt jelző indikátor mellett, és azt írja, hogy korlátozott a kapcsolat, ami azt jelenti, hogy nincs internet hozzáférésem(miért is lenne, hiszen nem az internetezés miatt szeretne az ember kapcsolódni). Ugyanez a helyzet a telómon és tabletomon is :( Mivel pár utcával arrább, ahol ezelőtt laktam, minden simán műrödött, ezért én magam a hotspotra gyanakszom :/ Járt már valaki hasonló cipőben?

2015. júl. 4. 11:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, a vezérlőpultban a kapcsolatoknál ilyenkor a folyamat elakad az "azonosítás" fázisban
2015. júl. 4. 11:45
 2/9 anonim ***** válasza:
fizess elő te magad internetre és akkor jó lesz. A wifree szolgáltatás am meg egy kalap s**r, nekem 10ből ha egyszer sikerül olyan sebességgel kapcsolódnom egyhez, amivel mondjuk az index bejön 15mp alatt.
2015. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van UPC internet előfizetésed?
2015. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg csak akkor érheted el, ha van aktív előfizud meg wifrees modemet működttsz te is. Ilyen adok-kapok alapon.
2015. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha valakitől kapott egy kódott, akinek van upc előfizuja, akkor nyugodtan használhatja (egyszerre talán max 3 eszközzel). De mivel ő a free-re akar menni alapból, elég egyértelmű, hogy nincs saját előfizuja.
2015. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor a lehetséges problémák:


- Nincs UPC internet előfizetésed

- Ha van, akkor a UPC Wi-Free funkciód nincs bekapcsolva az otthoni eszközödön

- Más kódját használod, amivel már csatlakoztatva van 3 eszköz a hálózatra, így téged nem enged fel.

2015. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valóban egy jó barátom előfizetéséhez kapott kódot használok, és jelentem nem, nincs 3 eszköz csatlakoztatva a hálózathoz, erről a kérdés kiírása előtt megbizonyosodtam. Azért gyanakszom a UPC hardverre, mert a régi lakásomnál a telóm most is probléma nélkül kapcsolódik. És külön köszönöm a az ilyen konstruktív hozzászólásokat, mint a "vegyé magadnak oszt majd lesz", nagyon hasznos(lenne, ha pénzzel is hozzájárulnál a rendkívüli szellemi képességeket igénylő megállapítás mellett)
2015. júl. 4. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. (pénzt meg nem adok) [esetleg kopogj be a szomszédhoz ahonnan jön a jel és kérd meg, hogy konfigurálja be neked rendesen a routert, mert így nem tudsz netezni.]
2015. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A UPC Wi-Free-t az előfizető nem tudja konfigurálni. Még kikapcsoltatni is csak az ügyfélszolgálattal lehet.

Egyébként nem csak felhasználóra korlátozzák a maximális eszközök számát.

Ha jól tudom egy router Wi-Free hálózatára is maximum 5 ember csatlakozhat egyszerre.

2015. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!