Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond? Csak lefagyott?

Mi lehet a gond? Csak lefagyott?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy valami folytán mikor csatlakoznék az internethez ott van az az opció, hogy engedélyezve, de sajnos nem enged rákattintani, semmi. Már többször próbáltam újra indítottam a gépet, de hiába. Előtte minden rendben volt. Én szakítottam meg a kapcsolatot de már maga a visszacsatlakozás nem ment. Mit tegyek?

2015. máj. 26. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Screenshot?
2015. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
?? mi van engedélyezve? hol szakítottad meg a kapcsolatot?
2015. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ismerősömnek próbálnék segíteni, az ő elmondása szerint tettem ki a kérdést...mobil nete nincs, csak telefonon kommunikálunk...:"D

Azt mondta a gépen keresztül csatlakozott le a hálózatról

2015. máj. 26. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha elmennél hozzá és szemügyre vennéd a gépet


Routere van ?

2015. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy mit csinált pontosan hova lépett be ,esetleg nem e pipálgatot ki dolgokat
2015. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van

Nyíregyházáról Sopronba nehéz lenne

2015. máj. 26. 18:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem csinált semmit...és most derült ki, hogy van mikor csak várni kell, hogy engedélyezze felléphet a hálózatra. 1 órája nem csinál vele semmit csak tölt. Kiikszelni sem lehet azt a kis ablakot
2015. máj. 26. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen kis ablakot ?? mond meg hogy csináljon rendszer visszaállitást
2015. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!