Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok helyen latom kommentarokba...

Sok helyen latom kommentarokba az ilyesmiket: asd:as:d meg ilyesmik. Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 20:41
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
27%

xD

Az asd azt jelenti hogy ez vicces vagy hogy te hülye vagy.

2012. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
asdasdsadasdasdasdaadsadsasadasdasdsaasdasdadsdsadsdassadasdadas
2013. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
Az asd tényleg először a lagg miatt keletkezett, aki használja az tudja, hogy mit akar vele kifejezni. De a Dafuq az elcsodálkozás megfelelője, abban biztos vagyok! (Sajnos már mindent máshogyan értenek, pl: argh, dafuq vagy dafaq és asd vagy qwe. Ha nem tudják, hogy mit jelent, akkor ne írják azt punk tum.)
2013. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
ASDDADADADASDASDASDASDASASDADADYSDADADAÍSDA enyit jeletn XD
2013. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Megmondom neked mit jelent az "ASD" igazából: azt mint az OMG (Oh My God!!!!
2013. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 serke vince válasza:
(szerintem)az ASD azt jelenti hogy no komment.
2014. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Látom sokan csak tippelgetnek. :D


Az asd-ot először arra használták, hogy ha lagg volt (a net ba**akodott) akkor a chatre csak úgy odaírtak valamit, (ami általában az asd volt, ugyanis az volt a legfőbb 4 közül a 3 egymás mellet elhelyezkedő irányításra szolgáló gomb) és amikor az asd megjelent a chaten akkor tudták, hogy újra visszajött, vagy visszagyorsult a net. Persze emellett sokszor máskor is használják: amikor valami hihetetlen dolog történik (falon át fejbe egy golyóval megöl valakit), vagy amikor unatkoznak, ahogy azt már sok más okos ember említette.

2014. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Szerintem ASD
2014. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Én arra szoktam használni az asd ot hogy megnézzem megkaptam-e a rangot amit vettem illetve hogyha nincs mit irnom de villogni akarok a rangommal... :/
2014. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

Én általánosan az ASD "szót" játékokban a chatbe írom, hogy ha lefagy a szerver, ezzel tesztelem, hogy újra jó-e.

UI: Az ASD "szót" a legkönnyebben/leggyorsabban leírható "szó" a billentyűzetnél :)

2014. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!