Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok helyen latom kommentarokba...

Sok helyen latom kommentarokba az ilyesmiket: asd:as:d meg ilyesmik. Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 20:41
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
68%

Bár nem 100%, de én erre tippelnék:

Ha valaki 'csak úgy' írni akar valamit gyorsan (pl. hogy egy fórumban így több legyen a hozzászólása statisztikailag, így előrrébb kerül a ranglistán, ...), akkor összevissza gyorsan megnyom néhány gombot, hogy 'legyen ott valami'.


Próbáld ki, hogy gyorsan írj be néhány karaktert. Vajon mi lesz az? Mivel a jobb kezed az egéren, bal kezed meg a billentyűzet bal oldalán, ezért a gyorsaság miatt a billentyűzet bal oldalán, gyors ujjmozgásokkal nagy eséllyel az 'asd asdf asd ads'-hez hasonló dolgot írsz. (A kettőspont nem tudom, hogy hogy jön a képbe).


Szóval szerintem csak ennyi a válasz. Szóval semmi jelentése (angolul sincsenek ilyen szavak/rövidítések).


Ha valakinek van pontosabb válasza, akkor írja.


asdfasf fas fs fs

dfsdf

safsdfsadfs

fds

sdfs :)

2008. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Szia.


Én az ASD ASD t nevetés kifejezésére szoktam irni.

Kuncugás/Vicceset látok, csinált valaki/ nevete.

Online játékokban viszonylag elterjedt (az én köreimben biztos) jelzés.

Amugy van 1 török World of Warcraftos ismerősöm.

Ő mondta hogy náluk QWE QWE t irnak a nevetéskor.


Ha megnézed ugyanaz a 2 csak a QWEQWE 1 sorral föntebbi gombokkal írható.


Tehát ez 1 nevetés féle.


De leírni nem tudom a legjobban, csak alkalmazom :)

2008. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Én sokat chatelek. Rengetegszer látom az ASD-t. Valaki nevetésre használja, de arra inkább a smiley-t és a lol feliratokat. És sokan használják arra h hülyeség, baromság, istenem és egyéb kifejezéskre.

A legtöbben arra használják h már mást nem is tudnak hozzáfűzni nem tudnak hozzászólni semmit se az adott dologhoz/témához. Ezért nyomják az asd-t.

2009. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%

én mikor már nagyon röhögök nemtudom máshogy kifejezni magam msn-en akkor így csinálom:

XDDDDASDSA:D:ASD:A:SD:ASD:ASD:AS:Dqw.eq.wrqr.wqer.ewq.r.qwr.q.wr.qwr

kábé:)

2009. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
90%

na, itt az ideje hogy felvilágosiccsalak benneteket.


az asd a koczkáktól jött akik mmorpg-t vagy W A S D -s játékokat jácottakk, és a kockák a leggyakrabban használt billentyüik a wasd , és az asd egy sorban van ezürt gyorsabban leirják mintazthogy wasd, ez egy flood


hanemtudnak mit irni, az asd billentyüket lenyomják


és enter


énisazvoltam tapasztalat

2009. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
15%
AS:DASD:ASD:ASF?A:SDASFD:AS_D_ASDA:SFA?SD:AD:SAD:DA
2009. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
18%
Ez hülyeség h azt jelenti h unatkozik valaki vagy nevet vagy valamilyen hangulata van... Ez az ASD ASD-ozás multi FPS játékban kezdődött. PL Call of Duty UO. Én itt láttam már vagy ezer éve.A lényeg h a csitterek használták név ként mert nem tudtak mit beírni álnévnek ezért kitalálták h leütik a 3 bill.t. Aztán egyre sűrűbben lehetett a játék csetjébe olvasgatni h "na megint feljött a serverre 1 asd nevü tag, tuti h csal" És ezután kezdődött ez a divat h akkor asd asd-ozzunk mert az olyan "trendi" és a sok trendi tini veréb ezért irogatja meg mondogatja h asd asd mert akkor ők a Janik.
2009. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
52%
az asd onnan ered hogy van sok mmorpg játék amiben van a sok kocka:O namost azokat ha elverik vagy valahogy vesztenek nincs erejük hosszú rizsát írni ezért leírja hogy "asd" mert úgyis asdw-vel mozognak;) remélem érthető volt :D
2010. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
58%

Akkor öntsünk tisztavizet a pohárba!


Tudom hogy ezaz egész relatív, és mindenki arra használja amire akarja vagy amire a többiek a társaságában tehát mindenki mást jelent!


DE eredetileg az asd az olyan mondatok után hangzott el ami kamu gyanus volt tehát az illető nagyot mondott pl: srác mindig szarul játszik de aztmodja húú tegnap 100at öltem 20at haltam- asdasd... A kockák a persze szionímájaként használják! ha végigondolod logikus...

2010. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
[A]natomically [S]crewed-up [D]eath-events
2010. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!