Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a számítógé...

Miért van az, hogy a számítógép a "https://" weboldalakat nem nyitja meg? Van egy számítógép, melyen XP Op-rendszer van fent. Köszönöm nem akarom lecserélni!

Figyelt kérdés
Van egy számítógép, melyen XP Op-rendszer van fent. Köszönöm nem akarom lecserélni. Több böngészőn próbáltuk, mind ugyanaz. "Hiba a biztonságos kapcsolat során"vagy "Biztonságos kapcsolat: súlyos hiba a kiszolgálótól. Belső hiba történt. " Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a címet, vagy keressen rá az oldalra. De csak a https oldalak, és nem mindegyik de a legtöbb, mi a megoldás oprendszer cserén kívül? Példul ezekkel is gond van: [link] , vagy [link]
2015. jún. 20. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:

négy böngészőt, mozilla, opera, maxthon, explorer és egyik sem adja be, azt irja ki, hogy Cím nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) risingtraffic.com helyen.

A böngésző nem találja a megadott címhez tartozó kiszolgálót.

2015. jún. 20. 20:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Elavult az oprendszer, a biztonsági szerver nem múködik megfelelően.

Le kell cserélned egy újabb oprendszerre.

2015. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két fontos pontja van ennek a dolognak:


1. Az oprendszerhez a legfrissebb root certificate frissítés legyen fent


2. A gépen a dátum és idő jól legyen beállítva

2015. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézetem ezt a kettőt, a gép vidéken van nekem meg nincs xp-m, szóval jó lenne ha leírnád ennek a menetét root certificate frissítése.
2015. jún. 21. 08:37
 5/5 A kérdező kommentje:

ezt írtam neki, leforditottam ahogy tudtam, müködni fog, frissiteni fogja, vagy nem mest hogy nincs támogatás?,

Kapcsolja be az automatikus frissítést a megbízható legfelső szintű hatósági igazolások

1.A vezérlőpult, Programok telepítése és törlése

2.Kattintson Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolításaú

3.Jelölje be a frissités Főtanúsítványok jelölőnégyzetet.

4.Kattintson a Tovább gombra, majd a Befejezés gombra.

vagy a startmenüből igy érhető el a Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása

Megnyitni Start menü Vezérlőpult parancsára, - Programok telepítése és törlése, Kattintson Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása ,3.Jelölje be a frissités Főtanúsítványok jelölőnégyzetet.

4.Kattintson a Tovább gombra, majd a Befejezés gombra.

2015. jún. 21. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!