Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon nem jelenik meg...

Facebookon nem jelenik meg semmi a kezdőlapomon . Mit csináljak? NAGYON NAGYON FONTOS. (a többi lent )

Figyelt kérdés

Facebookon miután belépek a kezdőlapra kattintva nem jelenik meg semmi. Nem tudom mi történt vele. Nem látom,hogy az ismerőseim miket osztanak meg milyen képeket tesznek fel ,sem pedig a bejegyzéseiket így a hírfolyamot sem :(Az üzeneteket és az ismerősnek jelöléseket megkapom azonban a kezdőlapon semmit nem :(

mé g sohasem történt velem ilyen. Ez az első eset . Többször ki és be jelentkeztem gépen és telefonon is egyaránt .Aki tudja mit kell csinálni hogy megkapjam a kezdőlapon a bejegyzéseket stb... remélem ír

:)



2015. jún. 13. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A problémádra mondtam megoldást. 1-2 perc beregisztrálni és tudtok beszélgetni. Kevesebb idő, mint amit ezzel szenvedtél. Számodra ez nem segítség?!

Ha a gépeden bármely más facebook fiókba történő belépés esetén a hiba nem jelentkezik, ellenben a te fiókodban viszont igen akkor mi ezt nem fogjuk tudni megoldani neked. Ez szerver oldali hibának tűnik (bár eléggé furcsa, mert ilyennel még nem találkoztam) de nem hiszem hogy meg lehet oldani.

2015. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha van TeamViewer a gépeden szívesen megcsinálom neked
2015. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!