Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon nem jelenik meg...

Facebookon nem jelenik meg semmi a kezdőlapomon . Mit csináljak? NAGYON NAGYON FONTOS. (a többi lent )

Figyelt kérdés

Facebookon miután belépek a kezdőlapra kattintva nem jelenik meg semmi. Nem tudom mi történt vele. Nem látom,hogy az ismerőseim miket osztanak meg milyen képeket tesznek fel ,sem pedig a bejegyzéseiket így a hírfolyamot sem :(Az üzeneteket és az ismerősnek jelöléseket megkapom azonban a kezdőlapon semmit nem :(

mé g sohasem történt velem ilyen. Ez az első eset . Többször ki és be jelentkeztem gépen és telefonon is egyaránt .Aki tudja mit kell csinálni hogy megkapjam a kezdőlapon a bejegyzéseket stb... remélem ír

:)



2015. jún. 13. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚR ISTEEEEEEEEEEEEEEEN! Nem működik a facebook! Fontossági sorrendben valahol a víz és az oxigén között lehet... :D

Azt hiszem itt a világvége.


Egyébként elképzelhető valami szerverhiba. Ha több eszközön is hasonló a probléma, akkor várj egy napot, hátha megoldódik. Remélem addig nem lesznek elvonási tüneteid...

2015. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

wdhun

+1


Án a vészukot csak baromkondásra használóm

2015. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*én
2015. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 donfetibo ***** válasza:
Nincs telepítve valamilyen reklám blokkoló a gépedre például Adblock Plus vagy hasonló, mert ha igen lehet , hogy az nem engedi ha nincs kivételezve a Adblocknál!☺☻
2015. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

első kommentelő nyugodjon meg nem lesznek elvonási tüneteim csak 2 hétig a családom nélkül leszek távol és ezen tartanánk a kapcsolatot.És köszi megvárok a holnapot csak fontos lenne :(

a negyedik kommentelőnek pedig nagyon köszönöm a segítséget

2015. jún. 13. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem megsértődni kell, hanem gondolkodni. A facebookon kívül 1000+1 hely létezik a kapcsolattartásra. E-mail, skype, viber, de legrosszabb esetben egy ideiglenes fiókot is regisztrálhatsz! Tehát a kétségbeesés helyett megoldást kell keresni.

A #4 válaszoló segítségével nem sokra fogsz menni egyébként, ugyanis ha a telefonodon sem működik (ahol nincs adblock) akkor nem nálad van a hiba szerintem.


Egyébként le lehet pontozni nyugodtan, de nevetséges, hogyha bedől a facebook akkor sokan a Dunának mennek...

2015. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ismét +1
2015. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ez mind szép és jó

nekem lehet skypem és minden más féle fiókom ha a családtagjaimnak nincsen ezért lenne a facebook a fontos mert az az egyetlen ami mindenkinek van

de nem fogok magyarázkodni

nem kötelező válaszolni csak annak kéne aki tudja a megoldást vagy legalább a szándék megvan benne hogy segítsen

2015. jún. 14. 00:21
 9/12 anonim ***** válasza:
A családtankjaidnak is lehet skype csak letöltik és használják
2015. jún. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm de engem az érdekel hogy mi történt a facebookommal illetve annak a kezdőlapjával
2015. jún. 14. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!