Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-online előfizetést lemondtam...

T-online előfizetést lemondtam már 2 hónapja. De most mégis küldtek még egy számlát 1 hónappal ezelőtti fogyasztási dátumokkal?

Figyelt kérdés

Hónapokon át tartó szenvedés után lemondtam a sz*r T online-t nem tudtak megfelelő szolgáltatást nyájtani folyton elment az internet.

Szóval szívtam.

Lejárt a hűségidő ezalatt, ezért nagyon drágán szolgáltattak. Szívtam.

Lemondtam márciusban. 8 nap lemondási idő van még. kifizetem csúcsáron, mert ugye nincs hűségem már. Szívok.

És most májusban még jön egy számla.


Most akkor. most én akkor. Szóval... Nem akarok csúnyákat írni. Biztos mindent meg tudnak magyarázni, mindenre van válaszuk.


Megéri fogyasztóvádelemhez fordulni? vagy az sok cécó? Mit tegyek.


2015. máj. 26. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

ha március végén mondtad le, akkor a 8 nappal simán átcsúsznak áprilisba, és arról májusban kapsz számlát.

Esetleg nem sikerült a lemondás.

Vagy nem adtad le a modemet.

Egy apróbetűs részt nem olvastál el, és mégsem él a lemondásod.

Tovább használod a szolgáltatásukat, és akkor ráutaló magatartásra hivatkozva tovább számláznak.

Ezer más oka lehet még, egy másik fórumon szoktak nagyon sok ilyesmi panaszokat megjelentetni :)

Modemet leadtad?

2015. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

leadtam. márc 23-25 körül adtam le.

ápr 11-ig vagy meddig van még számla.


még levonás is van benne, mert sz*r a net és emiatt kötbért vontak le.


kb 30-40000 Ft-omba került a lemondás. 0 Ft helyett. Mert nem tudtam mit mikor kell csinálni és milyen adalék ügyek vannak.

2015. máj. 27. 00:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!