Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a Horvath Carlie összes albumát?

Figyelt kérdés

Találtam linkeket de azok sajnos halottak.Szóval torrentet is találtam de az majomparádés és nem engedi kérem szépen segítség!És ha nem tudtok valami értelmes választ adni akkor

Ne szóljatok be, hogy milyen hülye zene mert nekem se tetszik hanem a szüleimnek kell.Kösz szépen a hasznos válaszokat előre is.


2010. febr. 26. 09:35
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy csak egyet anyámnak kének kérlek
2010. febr. 26. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy pár:

[link]


egyet-kettőt letölthetek neked ha az a gond

2010. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2010. febr. 26. 18:59
 4/6 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam van olyan program amivel letölthetem mp3-ba szóval tudok egyet de viszont az nem mukszik :D ha van valami ojan akkor linket is lehet
2010. febr. 26. 19:00
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy valami nagyon frankó konvertáló program
2010. febr. 26. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez semmit sem telepíteni ,elég ha a ***** oldalára bemásolod a Youtubes videó linkjét ,és az oldal letölti. Neked csak rá kell kattintani a már letöltött mp3-ra és már a gépeden is van.

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!