Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nyílik meg netezés...

Miért nyílik meg netezés közben egy új oldalban mindig másmilyen reklám? (többi lent)

Figyelt kérdés
PL amikor erre az oldalra rákattintottam ez az oldal jött be [link] chromet használok és már egy rakás reklámletiltó programot kipróbáltam de semmi sem segít.
2015. máj. 25. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A linkre amit beraktál inkább nem megyek rá, de ez tutira valami rosszindulatú program lesz.

Futtass le egy víruskeresést, illetve ezzel a programmal is csinálj ellenőrzést: [link]

A Free-t töltsd le.

2015. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy nem tudom honnan jött a vírus de nem töltök le soha semmit csak netezek.
2015. máj. 25. 18:56
 3/3 belapus ***** válasza:

Egy kis szerencsével elég lesz a Malwarebytes, de azért javaslom, nézz szét a telepített programok között is.Lehet, felkerült valamiféle reklámprogram.Keress rá az ismeretlen alkalmazásokra, ha szükségtelenek, töröld őket.

Hatásosan működik az ilyen programok ellen az AdwCleaner is.

Elképzelhető, hogy a böngésző bővítményei között is megbújik olyan, amely fölösleges.Lehet, a beállításokat is át kell nézni.

2015. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!