Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lelassult az internetem...

Nagyon lelassult az internetem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok T-Homes net van itthon, de iszonyatosan lelassult. Vártam vagy 10percet mire tudtam mérni vele egy sebességet ami a következőt produkálta: 0,03kb/sec letöltés. és 0,08kb/sec feltöltés és 1000-1600 közötti ms. Felhívtam a szolgáltatót azt mondták nekik a rendszer szerint minden a legnagyobb rendben van. Itthon mit tudnék vele kezdeni ha náluk azt írja hogy minden okés? Modemet délután tudom csak resetelni mert tesóm szobájában van. A reset megfogja oldani szerintetek? Volt már valakinek ehez hasonló problémája?
2015. máj. 25. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
alapból egy 20mb/s netünk van.
2015. máj. 25. 11:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Először is indítsd újra a gépedet. Ha ez nem segít, akkor a modemet kell újraindítani.
2015. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

WIFIN keresztül fogod a netet ? gondolom ha T-homályos

modem akkor az router is egyben ?

2015. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem wifin jön a net hanem kábelen, de igen. Egyben modem is a T-offline.. van benne wifi is. Telefonon is ugyan ezt a sebességet mértem kb. Asztali gép. Tegnap este óta megy így a net
2015. máj. 25. 11:27
 5/10 A kérdező kommentje:
router*
2015. máj. 25. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a resetelést próbálnám meg először.

Ilyenkor megszoktam kérdezni hogy megye torrent feltöltés vagy le és hogy mennyi? bár ez annyira nem csökkentheti a sebességet.


A routeren az online led világit vagy villog ?

2015. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi nem megy mint program mert a net kb halálán van. Csodálkozok hogy 1-2 oldalra feltudtam jönni mint pl ez meg a sebesség mérő. Tegnap óta ilyen. Modemhez nem férek oda mert tesóm szobájában van, de másik gép nincs rá kötve. Netet nem húzza senki sem. Délután tudom csak újra indítani. Én is erre gondoltam, de azért rákérdeztem hátha találkozott-e már valaki ezzel a problémával mert eléggé érdekes. 0,03 kb/sec az kb béka seggel hab nélkül :S
2015. máj. 25. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem a géped mellett van a modem, akkor te wifi-n fogod.. Am a nagy válaszidő fura, ha a T oldalán elvileg minden rendben, akkor reset.
2015. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekes... kb 5 éve egy kábelen jön az internet a gépembe, de biztos hogy Wifi. Értem. AKkor ha kihúzom a kábelt miért megy el a net? :D
2015. máj. 25. 12:22
 10/10 anonim ***** válasza:

A cclenear fent van a gépeden ? ha igen akkor csinálj egy tisztitást viszont a Dns gyors tárat pipáld be hogy azt is törölje


Malwarebytes Anti-Malware fent van ?? mert egy alapos ellenőrzés lehet hogy fog javítani a problémán

2015. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!