Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A HSDPA/3G+/ és UMTS/3G/...

A HSDPA/3G+/ és UMTS/3G/ jelez a mobilom fent a sarokban? Ezek valmien internetek? Kell erte fizetni?

Figyelt kérdés
hogyan lehet ezeket letiltatni hogy ne tudjak felmeneni a netre a mobilomon /samsung jet/ ?Mar levete az osszes kreditem....ha a wifi jel zolden vilagit,de kozben kiirja ezt a 3G+ ikont akkor fizetek a netert,vagy a wifin vagyok fent ?
2010. febr. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs tenyleg nem szivatni akarlak de ha ennyire nem mennek neked ezek a dolgok akkor miert vettel smartphone-t?

Egybekent amiket irtal csak adatatvitelkre utalnak akkor is kiirja ha csak eppen lefedetseged van az adott regiban ezekre a szolgaltatasokra (ez nem feltetlenul net lehet ez pl videohivas is). Wifin akkor vagy fent ha kulon csatlakozol a kivant halozatra a telorol addig vegig a mobilszolgatato rendszeret hasznalod ami ha nincs benne a szerzodesbe vagy feltoltokartyas vagy es nem jar hozza internet a mobilodra akkor eleg draga tud lenni. Bar nem erdemes kulon fizetne erte (meg akkor is ha olcsobb an jon ki folyamatos hasznalttal) ha pl csak havonta 2x megnezed rajta az emailod.

Kb ennyi ha jobban erdekel keress ra a neten a 3g mobilszolgaltatas cimszavakra.

2010. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

othoni wifire csatlakoztam. szoval nem fizetek most a netert?megha ki is irja a 3G+-t...

/samsung jet..nem iphone/

2010. febr. 25. 21:25
 3/4 A kérdező kommentje:

/samsung jet ..nem iphone....aaah ezt mintha nem is irtam volna XD/


egyebbkent kosz h irtal....szoval akkor nem fizetek ha zolden vilagit a wifi jel?ami alapbol kek ha nem nyomtam egy csatlakozast az othoni wifire

2010. febr. 25. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nen, de ha ennyire biztos akarsz lenni benne siman kapcsold ki a telefon reszt a telefonbol = repulomod vagy airplan mod es utana kapcsold be a wifit es akkor tuti nem a telefonszolgaltato netet hasznalod!
2010. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!