Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kellett tönkretenni az...

Miért kellett tönkretenni az olx-et? Másnál se megy rendesen a jófogás?

Figyelt kérdés
Az apród, vagy olx annyira egyszerű volt és gyors, sokan is voltak rajta. A jófogáson kb. 20 perce próbálom megnézni a hirdetéseim, de nem engedi, amig el nem fogadom, hogy naponta 2000 e-mailt küldenek. oké elfogadtam, de így is csak gondolkodik...
2015. máj. 14. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ez vélemény, és nem kérdés.
2015. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap egész este ott néztem házakat, néha belassult és fél percig töltött, de semmi extra.
2015. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sokkal jobban szerettem az Apród/OLX felületét, dehát ez van. A Jófogás lomha és kényelmetlen.
2015. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

feladtam már majdnem 1 órája a hirdetéseket de még mindig nem hajlandóak elfogadni. Remélem megjelenik még idén :)


felháborító, hogy nagyon lassan tölt be és először homályos, aztán 1 perc után kitisztul.

2015. máj. 14. 12:10
 5/6 Tengor ***** válasza:
53%
Felháborító, hogy egy ingyenes szolgáltatás és nem 100%-osan tökéletes! Hogy van képük blabblabblab...
2015. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért azt nem mondanám, hogy ingyenes ... csak ma fizettem nekik 2.500 Ft-ot - előresorolásra.

Elég sok problémát tapasztalok egyébként a működésükben, viszont gyakorlatilag monopolhelyzetbe került Magyarországon és ezt figyelembe kell venni.

2015. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!