Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Saját honlapot hogyan kell...

Saját honlapot hogyan kell csinálni? Valaki leírná részletesen?

Figyelt kérdés
Vállalkozásba kezdtünk,ahhoz kellene.
2010. febr. 24. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Könyvtár > szakirodalom.
2010. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aranyos,de 2 gyerek mellett,az egyik babakocsis kicsi, a könyvtár nem megközelíthető kerekes székkel és babakocsival.
2010. febr. 24. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy igen összetett dolog. Nem tudom melyik részére is vagy kíváncsi...


Először is azt kellene eldöntenetek, hogy egy ingyenes tárhelyen szeretnétek elhelyezni az oldal tartalmát, vagy egy kicsit komolyabb dologba gondolkodtatok - ez esetben domain nevet kell vásárolnotok


Tájékoztató jellegű árakról itt:

[link]


Ha ezzel megvagytok, tárhelyet is kell bérelnetek - ha a domain névvel együtt rendeled meg akkor a kettő együtt általában olcsóbb.


És most jön az, amikor már nem tudom leírni neked ide a továbbiakat, mert az egy kicsit összetettebb. Ezzel a résszel vagy megbízol valakit aki ezzel foglalkozik, hogy csinálja meg neked, vagy magad próbálkozol meg vele. Ha az utóbbit választod, előre szólok, hogy nem fog egyről a kettőre menni. Egy teljesen kezdő számára bonyolult lehet. Szívesen leírnám ide, de hidd el hogy ez a helyzettől függ - tehát nem eg megfogalmazható dolog...

2010. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen ingyenes kellene. Köszke a válaszért!
2010. febr. 24. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nehéz, főleg, ha statikus weblapot akarsz (nincs rajta regisztráció, felvillanó szövegek mikor a kurzor föléér...) ehhez elég csak egy kis HTML programozás:

[link]

2010. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze... nekem sem nehéz, mert már csináltam ilyet. De annak, akinek fogalma sincsen hol kezdjen neki, annak nehéz
2010. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlanám, a Kompozer nevű programot, ami amelett, hogy teljesen ingyenes(GNU licence), egy WYSIWYG szerkesztő.

Ez azt jelenti, hogy nem kell hozzá Html kódokat ismerned igazándiból, inkább egy szövegszerkesztőre emlékeztet.

Biztos vagyok benne, hogy magyarul is van keress rá.

2010. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!