Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassu a torrent...

Ligus10 kérdése:

Miért ilyen lassu a torrent letoltesem?

Figyelt kérdés
hali! vettem egy macbookot, teljesen jo rajta minden viszont torrentes letoltessel valami baj van: elkezdem letolteni a fajlt (2mb/s kb. ami teljesen jo) aztan max 1 percel kesobb belassul az egesz akar 0.1 kb/s (!!)ra.. valakinek valami otlete van, hogy mi lehet a baj?:) koszi a valaszokat!

2015. máj. 9. 13:40
 1/9 horandris válasza:
Kicsi lehet a sávszélességed és ha van routered az automatikusan visszaveszi a sebességet.
2015. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 horandris válasza:
nem tud fenttartani akkora kapcsolatot
2015. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem egeszen ertem, mi masrol lehet a net mint routerrol? amugy wifin toltok. hogyan ellenorizhetem a savszelessegem? valamint ezeken a problemakon hogy lehet segiteni?
2015. máj. 9. 14:10
 4/9 kérdező.. ***** válasza:
Rossz a torrent.
2015. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem egeszen ertem, mi masrol lehet a net mint routerrol?"

Montjuk még ezer más dologról lehet netkapcsolat, bármilyen hihetetlen is nem csak routerrel lehet netezni.


De ha csak ennyire értesz hozzá, akkor baromi nehéz lesz segíteni. Figyelni kéne a ki-bejövő hálózati sebességet.

A speedtest.net mit mutat?

2015. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

speedtest 32es ping, 19mb/s letoltes es kb 2mb feltoltes.

amugy ket meghajto van a gepemben es most ssdre probaltam lehuzni es erre siman jon! otlet?

2015. máj. 10. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A torrentnél van rendes seed? A gép rendesen támogatja a HDD-t?
2015. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 spPeti válasza:
nincs elég feltöltő vagy lassú a netük próbáltál másik torrentet is?
2015. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hddvel lehet gond, mert ssdre valo letoltes teljesen jo. Viszont a hdd kb egy hetes szoval hibatlan
2015. máj. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!