Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészni nem tudok, de a...

Böngészni nem tudok, de a torrent fut. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban ha megnyitom a firefoxot vagy chromot azt írja ki nem sikerült kapcsolódnom az internethez. 2-3 perc múlva tudok böngészni, majd újra elmegy 1-2 percre a kapcsolat. A torrentben minden piros, de továbbra is tölt és seedel. Ilyet még sosem tapasztaltam, azt olvastam, hogy a torrent miatt nem fut a többi helyen az internet. Viszont ezt azért nem értem, mivel korlátlan internetem van évek óta és soha még csak hasonló sem történt. Miért lehet ez?

2015. máj. 6. 23:27
 1/2 Komplikato ***** válasza:
100%
A szolgáltatás DNS szerverei döglődnek. A Torrent meg IP címekkel dolgozik nem érdekli, éppen így a Skype-ot sem. Mindenképpen szolgáltatónál a hiba, szólj nekik, torrentről nem kell tudniuk. Ha lassan oldják meg, próbálj meg ideiglenesen ingyenes DNS szolgáltatásokat, mint pl. a Google vagy a Comodo, van jó pár IP címük ilyesmire.
2015. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ez a gond, azonban ez a probléma csupán a laptopomon áll fent. Van itthon egy asztali PC, amihez az internet nem wifin, hanem kábelon csatlakozik, és itt zavartalanul tudok böngészni. Laptopon pedig 2-3 percenként eltűnik, majd 2-3 percre visszaáll a kapcsolat (a torrent továbbra is zökkenőmentesen fut ez idő alatt). Nem lehet, hogy a laptopon van a baj?
2015. máj. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!