Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud segiteni hogy...

Valaki tud segiteni hogy eredményt érjek el a t-online nál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 1 mbit es netet tudnak csak szolgáltatni és azt se stabilan , és hiába telefonálok be leszarnak nem csinálnak semmit , valaki nemtud valami módszert, hogy elérjek valamit (pl panaszkönyv bármi?) köszi :)
2010. febr. 22. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

sajna nem tudsz mit csinálni

szüleim t-home-nál dolgoznak, messze vagyunk a központtól ahonnan jön a net 2 mega már szakadozik.

2 megoldás van:

1. közelebb költözöl

2. váltasz szolgáltatót

2010. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy hivatalosan , általuk is elfogadott és rögzített sebesség teszt eredményével próbálkozhatsz.

[link]

Viszont az előfizetésed olvasd el alaposan .A feltüntetett sebesség névlegesen 1 vagy garantált (minimum) 1.Mert nem mindegy. Illetve nézzél alaposan szét, hogy valami nem odavaló cucc nem-e használja a sávszéledet a tudtod nélkül. Gondolok pl védetlen wifin keresztül más is felkapcsolódik tálad....

2010. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyesmi.. azt ajánlóm ha teheted váltsál,mert nem hogy drágák de szarok is (:
2010. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) nem voltam elég pontos ,a lényeg hogy szarok a vezetékek kb 100 évesek és többet nem birnak el , és hiába telefonál be az gész környék szarnak bármit is tenni , vagyis a szolgáltatóváltés se segitene sokat :)
2010. febr. 22. 15:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Csak nem mobilnet?:))))))))))))) Mert a kábel, az kábel !!
2010. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hoppá... ha telefonvonalról jön, az elég szar ügy.... Nálam kábelen, tv-vel közösen, minden gond nélkül 8megával kavar ;-)
2010. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hello,

nálam pont UGYANEZ a helyzet. Semmit nem tudok csinálni. Jó ha a megabit megvan, de sokszor még az sincs (vagy sűrűn megszakad). A T-com kb le**arja hogy nálam (meg a környéken sok helyen) ilyen gyatra a szolgáltatás. Nem akar fejleszteni... Emellett a nagy hangzatos T-home szolgáltatás csomagból se tudnának se IPTV-t se több mbites netet szolgáltatni, megkérdeztem! Am se a DIGI se a UPC nem szolgáltat nálunk, úgyhogy erről ennyit. Egyelőre nem hagyom annyiban! Ha jutsz valamire velük, légyszi írd meg ide vagy priviben. Én is írok, ha jutok velük valamire.

2010. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
csak nem XII. kerület ?:)
2010. febr. 23. 00:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 20:41-es vagyok. Nem, én sajnos a XIX ker.-ben vagyok. Sajnos a hozzáállás itt is ugyanez..
2010. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
III. kerület, kertvárosok: kábeltévé csak azoknál, akik a külön kábelt kifizették. Kábeles net gyalázatosan lassú és rossz. Két és fél éve is ez volt a helyzet, vettem USB modemes mobilnetet (Vodafone). Eleinte sok volt vele a gond, de kb. két éve szélessávon, 4,0-7.2 Mbps között váltakozik, szépen és megbízhatóan. A modem ugyanaz: E220 többször frissitették. Internet Fix, 5G havonta 5500 ft.
2010. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!