Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internetem, ha...

Miért lassú az internetem, ha a tesztek jó eredményeket mutatnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben az internetem egyre gyakrabban használhatatlanul belassul. Mindezt úgy, hogy a szolgáltató is bemérte, jónak találta, én magam meg több sebességteszt oldalon is lemértem, és ott is átlagosan jók az eredmények.

Viszont van, hogy még a Facebook se töltődik be, csak sokadik ráfrissítés után. Vezetéken, wifin, gépen és telefonon ugyanez a helyzet. A router, és a wifi jelszavakat is lecseréltem, hátha valaki lopja, de nem változott a helyzet. Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete, mert nekem már több nincs.


2015. ápr. 24. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg Linux Live-ról is, hogy kiderüljön csak driverek és szoftverkörnyezet befolyásolják-e.
2015. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, annak van-e értelme...telefonon, android környezetben, wifin keresztül gyakorlatilag ugyanaz a gond, mint a windows 7-es laptopon, kábellel csatlakoztatva.

A modem szoftvert nemrég frissítette a UPC-s ügyfélszolgálatos, mikor felhívtam őket a probléma miatt.

2015. ápr. 24. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefon még magyarázható a hardver limitáltságával és az oldal kompatibilitásával, annak van mentsége, a rendszernek nincs. Ha a speedtest jó, akkor nem jelenthető ki az, hogy a vezetékkel van gond, esetleg árnyékol valami, ha a routeren keresztül jót mérsz, akkor már csak a rendszerrel lehet gond, mert ha hardveres lenne, már elcsúsztál volna.
2015. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!