Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belassult a netem mit tegyek?

Belassult a netem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szolgáltatót kérdeztem ő mondta nincsen semmi baj. ötlet?

2015. ápr. 20. 19:44
 1/7 Tengor ***** válasza:
Speedtest.net mit mutat? Mivel méred a lassulást? Milyen eszközökből épül fel a hálózat? Mindegyik lassú?
2015. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


észrevettem hogy 720p-s YT videó már szaggat, lassan tölti be és a live adások még lassabbak. (twitch TV ha jól írom)

2015. ápr. 20. 22:58
 3/7 A kérdező kommentje:
1 modemből ami csak erre a gépre megy.
2015. ápr. 20. 22:58
 4/7 A kérdező kommentje:
régebben is ilyesmi volt és csak az oldotta meg hogy az egész gépet szétszedtem (nem a házon belül) és összeraktam akkor már ment.. most viszont kihúztam mindent a modemből és vissza (meg a gépből is a net csatlakozót) de nem lett jó.
2015. ápr. 20. 23:00
 5/7 Tengor ***** válasza:
Milyen előfizetésed van?
2015. ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én így csinálnám: Megnézném milyen előfizetésem van, 5-10-15Mbit-es? Ehhez képest mit ír a speedtest eredménynek? Nagyban eltér a kettő? Van más is a hálózaton vagy csak te? Ha modemen letiltod a wifit és utp kábellel kapcsolódsz rá, akkor is ez az eredmény sebesség terén? Került olyan PC, laptop, bármilyen eszköz a hálózatra ami eddig még nem volt rajta? Van olyan szoftver, ami a lassulást megelőzően nem volt a gépen? Resource manager mit mutat a hálózat használatról? Router konfigurációt érdemes még megnézni, esetleg egy router reload segíthet.
2015. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: megnézek mindent amit leírtál, köszi majd jelzek :D
2015. ápr. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!