Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » D-Link internethez csak...

Trickentrack kérdése:

D-Link internethez csak D-Link router jó?

Figyelt kérdés

Egy haveromnak meg kéne csinálnom egy TP-Link routerel a Wi-Fit. Ezzel nem is lenne gond csak valami D-Link internetjük van. Vagy nem biztos hogy D-Link. Az a lényeg hogy mindig manuálisan kell csatlakozni a nethez, vagyis mindíg be kell írni egy jelszót.

Nem tudom hogy mennyire értető. :D



2015. ápr. 18. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "D-LINK" internet?

Netán lenne ilyen szolgáltató, vagy a modem típusára gondolsz?


Ha a modem típusa, akkor tök mindegy milyen router.


Bár bevallom, kicsit összevisszaság amit itt írtál.

2015. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
TUdom hogy kicsit összevisszaság, bocsi.A modem D-Link nekem azt mondták hogy az internet D-Link de sztem a modemre gondoltak, azt én is kétlem hogy lene ilyen szolgáltató az a lényeg hogy static-IP-vel lehetne megcsinálni elvileg de ott meg ilyen nem tudom miket kell beírni.
2015. ápr. 18. 12:13
 3/3 harminezer oxigén ***** válasza:

A D-link az egy eszközmárka, nem pedig egy szolgáltató.


A különböző típusokat, különböző módon kell beállítani, ennek a módja le van írva a felhasználói kézikönyvekben, technikai leírásokban (az eszközök dobozaiban megtalálod őket) Szóval: RTFM (Read The Fucking Manual)

2015. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!