Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Wi-Free jelszómat ha...

UPC Wi-Free jelszómat ha megadom egy barátomnak, akkor ő hogyan tud levelezni? Az általam UPC Wi-Free-hez regisztrált gmail fiókomat ugye nem tudja használni, nem az nyílik meg?

Figyelt kérdés

Én nem mobilozok, szóval még nem próbáltam, nics is olyan telefonom.

Neki meg nincs UPC előfizetése, ezért megadnám a jelszót, ha nem az lesz, hogy a gmail fiókomat ketten használjuk.


2015. ápr. 14. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A gmail fiókodat nem a UPC-hez regisztrálod, hanem a gmail-hez.
2015. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:

Az látszik, hogy nem értesz a témához (ami persze nem feltétlenül baj), ezért a biztonsági kockázatokat sem tudod felmérni (ez már kicsit nagyobb).

Ne add oda neki a jelszavad, semmilyen körülmények között!

2015. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megadhatod neki.

A Wi-Free-nek semmi köze semmilyen fiókodhoz csak a UPC generált egy kódot hogy tudj csatlakozni...

Semmilyen biztonsági kockázattal nem jár.

2015. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"Semmilyen biztonsági kockázattal nem jár."

Ez ebben a formában nem igaz, hiszen ha megadod a jelszavadat, akkor a te nevedben használja a barátod. Ha esetleg törvénybe ütköző tartalmat tölt fel a netre, akkor a loginod alapján természetesen téged azonosítanak, hiszen te vagy az előfizető. Aztán lehet magyarárkozni.

De persze azért a barátod, mert megbízol benne, nem igaz? :)

2015. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 16. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán megmerem adni a barátomnak a jelszót. mi lehet a leg törvénybeütközőbb amit csinál? leszed egy filmet vagy zenét illegálisan? ugyan már. :)
2015. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megadod egy ismerősödnek a WI-fi-d jelszavát azzal is okozhat ugyan olyan kellemetlenséget. főleg ha a szomszédodban lakik. Ennyire azért nem tartanék ettől.
2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez Wi-Free, az más.

Köszi.

2015. ápr. 16. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom miaz mert nekem is van.
2015. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!