Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad kék halált a gépem,...

Polarbeer kérdése:

Miért ad kék halált a gépem, amikor megnyitok egy Internetböngészőt?

Figyelt kérdés

Egy elég régi gépem van, Windows XP fut rajta. Minden program, zenelejátszó, Office, offline játékok, tökéletesen fut rajta. Van rajta Mozilla, IE, és Chrome is, mindhárom megnyitásakor kék halál jön be.

Ilyen:

[link]


Gondoltam, mi lesz akkor, ha telepítek rá új böngészőket. Telepítettem rá Safarit, és Operát. Az új böngészők hibátlanul hozzák be a wikipédiát, geocachinget, és elég sok oldalt, viszont képtelenek beengedni a YouTube-ra, Facebook-ra, GoogleMaps-re, és hibaüzeneteket adnak ki. Ilyeneket:

[link]

és

[link]

és

[link]


Mi lehet a probléma, és hogy lehetne megoldani? Szeretnék rajta minden Internetes oldalt megnyitni, amiket nem enged, azokat is!

Köszi!



2015. ápr. 2. 11:05
 1/8 Tengor ***** válasza:
Próbáld meg, hogy törlöd a böngészők profiljait (vagy csak kierőszakolod, hogy másikat használjanak). Így mi történik?
2015. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, a fotók, és a schreenshot-ok ma délelőtt készültek, csak valami hiba miatt nem jó a naptár meg a dátum a gépen. Talán az óraelem szar.
2015. ápr. 2. 11:07
 3/8 Tengor ***** válasza:
Az SSL-t kapcsolódást megakadályozza a rossz dátum, de kék halált nem kellene, hogy okozzon.
2015. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kék halált "csak" a Mozilla, a Chrome és az IE megnyitásakor látok. Az összes többi program, és az újonnan telepített Safari és Opera működik.


Átállítottam a dátumot, és az időt a gépen, és most úgy tűnik, hogy jó. A google megy, a YouTube nem. Újraindítom, és meglátjuk, mi van...

2015. ápr. 2. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Na, köszi a segítséget, a dátum átállításával megoldódtak az Internetes gondok, és az Operában elindul minden.


Továbbra is fennálló probléma: hang nem szól. Se youtube-ról, se lemezről. Azt írja a "Hangok és audioeszközök tulajdonságai", hogy Nincs hangeszköz. Mielőtt bejött a kék halálos mizéria, előtte volt hang :D

2015. ápr. 2. 12:01
 6/8 fersk ***** válasza:
Tedd újra a driver-t.
2015. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nincs meg, nem tudom, mi a driverje

mármint ha a hangkártyára gondolsz

2015. ápr. 2. 12:32
 8/8 fersk ***** válasza:

Töltsd le a gyártó honlapjáról.

Aida64 segít.

2015. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!